בחינת היתרונות של גמילה מסמים באשפוז בינלאומי

יציאה מהארץ לגמילה מסמים באשפוז יכולה להיות דרך מצוינת להתרחק מהלחץ והבעיות של חייך. אבל, זה יכול להציג גם כמה בעיות. תצטרך לוודא שבחרת במיקום הנכון ושתוכנית הטיפול שלך תוכל לענות על הצרכים שלך.

טיפול במימון המדינה לעומת טיפול פרטי

כאשר מדובר במציאת מרכז טיפול תרופתי, הבחירה יכולה להיות מכריעה. בין אם אתה רוצה סביבה יוקרתית או שאתה מעוניין יותר בטיפול חוץ, ישנן אפשרויות שיתאימו לצרכים שלך. חלק מהמתקנים מציעים גם טיפול במימון המדינה וגם טיפול פרטי.

בעוד ששניהם יכולים להציע טיפול מבוסס ראיות, אחד יכול להיות טוב יותר. גמילה פרטית יכולה לספק טיפולים מעמיקים יותר; רבים יכולים אפילו לקבל כיסוי ביטוחי. בהתאם למתקן, ייתכן שתוכל לקבל הלוואה לכיסוי חלק מהעלויות.

אחד ההבדלים החשובים ביותר בין מכון גמילה במימון המדינה לבין מכון גמילה פרטי הוא העלות. שניהם יכולים להיות די יקרים. בדרך כלל, טיפול אישי עולה בין כמה אלפי דולרים לעשרות אלפים. למרות המחיר הגבוה, מכוני גמילה מוכרים יעבדו איתך כדי למצוא תוכנית פיננסית שמתאימה לצרכים שלך.

שימוש בתוכנית במימון המדינה יכול להיות אפשרות מעשית עבור אלה שאין להם את הכספים ללכת לגמילה פרטית. עם זאת, זה יכול להיות אתגר להיות זכאי לטיפול, וזה יכול גם לדרוש זמן רב לחכות למיטה. רשימת המתנה יכולה להיות באורך של שבועות או חודשים.

החלק הטוב ביותר הוא שמרבית העלות יכולה להיות משולמת על ידי ספקי ביטוח. אתה יכול גם לנצל שכר פרטי או מלגה. זו אולי הדרך היחידה שבה אתה יכול להרשות לעצמך את הטיפול שאתה צריך.

הבדל נוסף הוא רמת תשומת הלב האישית שאתה מקבל. בעוד ששני סוגי הטיפול יכולים להיות יעילים, הטיפול הפרטי הוא בדרך כלל המותאם אישית יותר. זאת אומרת; היחס בין הצוות ללקוח גבוה יותר.

כמובן, ישנם גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון. תוכניות במימון המדינה הן בדרך כלל סטנדרטיות יותר ועשויות שלא לספק את הטיפולים החדשניים ביותר. בנוסף, ייתכן שלא תוכל לבחור את משך השהות שלך.

בחירת האפשרות הטובה ביותר עבורך היא המפתח להצלחה. כדי לעזור לך לקבל החלטה זו, בדוק באתר SAMHSA והשתמש במנוע החיפוש כדי למצוא מכון גמילה באזור שלך.

בתי מגורים מפוכחים לעומת בתי מגורים מפוכחים

בתי מגורים מפוכחים וקהילות מגורים מפוכחים הם מקומות לחיות מכורים מחלימים לאחר השלמת תוכנית טיפול באשפוז. הם מספקים סביבה בטוחה ותומכת כדי לעזור לתושבים לפתח שינויים חיוביים בהתנהגות ובמערכות יחסים.

בעוד שההחלמה לא מפסיקה לאחר גמילה, אנשים רבים מתקשים להסתגל בחזרה לחיים. על פי מחקר, יש סיכוי גבוה יותר לתושבים להצליח בסביבת מגורים מפוכחת.

מגורים בבית מפוכח זולים יותר מאשר מגורים במוסד גמילה. עם זאת, זה מגיע עם פחות שירותים.

על התושבים לציית לעוצר ולשמור על פיכחון בבית מפוכח. אם תושב עובר על כלל, הבית רשאי לבקש ממנו לעזוב. ההשלכות עשויות לכלול כתיבת חיבור או תיקון לתושב אחר.

בתי מגורים מפוכחים רבים דורשים מהתושבים להשתתף בפגישות של 12 שלבים. פגישות אלו יכולות לעזור לתושבים להרחיב את רשת התמיכה החברתית שלהם ולהגביר את האחריות.

בתי מגורים מפוכחים גם מספקים לתושבים משאבים לפיתוח כישורי חיים חיוניים. לעתים קרובות הם ממוקמים בקמפוסים טיפוליים. בית סטרייט עשוי לספק ארוחות, תחבורה, שירותי כביסה ומשאבים אחרים.

כאשר מחליטים בין בתי מגורים מפוכחים לבין קהילות מגורים מפוכחות, שקול את היתרונות והדרישות של כל אחד מהם. חלק מהבתים המפוכחים מציעים חווית חיים עצמאית יותר, בעוד שאחרים עשויים להיות בקמפוס טיפולים ולהציע פחות שירותים.

אמנם יש הבדלים בין בתים מפוכחים לקהילות חיים מפוכחות, אך המטרה העיקרית היא זהה. תושבי בתי מגורים וקהילות מפוכחים צפויים לפעול לפי כללים נוקשים. זה עוזר להבטיח שהם נשארים נקיים מסמים וללא הישנות.

מנהלי תיקים מנהלים את רוב הבתים המפוכחים. מנהלי מקרים יסייעו לתושבים לנווט את חייהם החדשים ויעודדו אותם להשתתף בפעילויות החלמה.

חלק מבתי מגורים מפוכחים מאפשרים לתושבים להחזיק חיות מחמד, בעוד שאחרים מגבילים את השימוש שלהם בטלפונים סלולריים, באינטרנט ובמי פה. לאחרים יש לוחות זמנים קפדניים או עוצר קפדני.

מגורים בבית מפוכח מגבירים את החוסן הפיננסי. חלק מהבתים המפוכחים מציעים גם כיסוי ביטוחי לטיפולי התמכרות.

בעוד שלכל בית מגורים מפוכח יש כללים משלו, החיים המפוכחים הטובים ביותר יאכופו את כולם. בנוסף, יהיה להם איש צוות באתר 24 שעות ביממה כדי לתת מענה לכל בעיה של תושב.

שינוי נוף

שינוי נוף עשוי להיות רק הכרטיס אם אתה שוקל להיכנס לתוכנית גמילה מסמים באשפוז. תהיה לך הזדמנות להחזיר את חייך וללמוד כמה כישורי התמודדות חדשים. בנוסף, תהיה לך הזדמנות לפגוש אנשים חדשים שונים שיכולים לעזור לך לשמור על הישר והצר.

שינוי נוף אינו מושג חדש בהחלמה משימוש בסמים. עם זאת, זה לא משהו שכולם יכולים לקחת בו חלק. אז מה האפשרות הטובה ביותר עבורך?

מרכזי טיפול באשפוז מתוכננים מתוך מחשבה על הנוחות שלך. במתקנים אלה יהיו הכל, החל משף בבית ועד לפעילויות שיעסיקו אתכם. הם גם יראו לך את החבלים ויעזרו לך ללמוד איך לחיות מפוכח ובריא לשארית חייך. לדוגמה, אתה יכול להשתתף במפגשי 12 שלבים ואחרים של AA, להשתתף בפגישות ואירועים הקשורים לטיפול הספציפי שלך ולקבל עיסוי או מפגש דיקור חינם.

כמו בכל תוכנית התאוששות מהתמכרות, אתה אמור להיות מסוגל למצוא את התוכנית המתאימה לך. לא תמיד קל להחליט לאן ללכת, אבל עדיף להשאיר את האפשרויות פתוחות. עם זאת, אם אתה צריך לעזוב את עיר הולדתך, השתמש בפתגם הישן "הבית הוא איפה שהלב נמצא" הלכה למעשה. רשת תומכת של חברים ובני משפחה חיונית להחלמה מוצלחת.

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא למצוא מרכז טיפולים שנמצא לא רחוק מדי ויהיה בסביבה מגרה. זה יהפוך את ההתאוששות שלך למהנה הרבה יותר וסביר להניח שתימשך כל החיים. ואם יתמזל מזלכם למצוא תוכנית שתאפשר לכם לחזור הביתה לכמה ימים או שבועות לאחר שהייתכם, תוכלו לעשות מעבר חלק בחזרה לעולם האמיתי.

החלק הטוב ביותר ביציאה למרכז טיפולים מחוץ לעיר הוא שתהיו מוקפים באנשים חיוביים שאכפת להם מהרווחה שלכם. בנוסף, תוכל ליהנות עם החברים החדשים שלך.

חסמי יציאה

אם אתם זקוקים לטיפול בסמים, אתם בוודאי תוהים כיצד תוכלו להתגבר על החסמים המונעים מכם לצאת לגמילה מסמים באשפוז. מחסומים אלו יכולים להיות פנימיים וחיצוניים כאחד. באופן אידיאלי, כל אדם הזקוק לטיפול צריך להיות מסוגל לגשת אליו. אבל זה לא תמיד המצב. המציאות היא שמיליוני אמריקאים לא יכולים לקבל את הטיפול שהם צריכים.

ליועצים לשימוש בסמים יש תפקיד חיוני בזיהוי ובטיפול בחסמים אלו. בתפקידם הם קשורים קשר הדוק עם לקוחות. הם יכולים לראות את כל מגוון האתגרים של הלקוח, מתחבורה ועד בירוקרטיה ועד חוסר מימון.

ככאלה, עליהם להיות מודעים הן לחסמים ברמת הלקוח והן ברמת המערכת. זה נכון במיוחד עבור עובדים באזורים כפריים, שבהם הקירות הפונים שונים מאלה שבאזורים עירוניים.

בנוסף, יועצים שעובדים באזורים כפריים צריכים להתמודד עם פחות משאבים. בעוד שהאילוצים הללו צפויים להשפיע על עבודתם, ניתן למזער אותם. שימוש בידע מקומי ובידע של ההקשר הטיפולי יכול לעזור ליועצים לזהות ולטפל בחסמים אלו.

תחום מיקוד נוסף של יועצים הוא הכרה במאפיינים התרבותיים של הקהילה שלהם. מתן תובנות נוספות לגבי הצרכים הספציפיים של אנשים מרקעים שונים היא המפתח לשיפור תוצאות הטיפול.

נשים נוטות יותר מגברים להיות תלויות כלכלית, מצב שעלול לגרום להן פחות לפנות לטיפול. יתר על כן, לנשים המשתמשות בחומרים יש צרכים בריאותיים מורכבים יותר מאשר לגברים. לכן, מאמצי ההחלמה שלהם דורשים התייחסות מיוחדת.

אחת הדרכים לטפל בבעיות אלו היא להבטיח שכל האנשים עם בעיות התמכרות יוכלו לקבל את הטיפול הדרוש להם. קיום רשת תומכת של חברים ובני משפחה יכולה לעודד פיכחון מתמשך. כמו כן, שיפור משאבי בריאות הנפש יכול להפחית מחסומים רגשיים.

יועצי שימוש בסמים חייבים להיות מעודכנים היטב לגבי אפשרויות הטיפול הזמינות בקהילה שלהם. זה כולל את המתקנים המציעים טיפול מיוחד ואת התוכניות המטפלות בטראומה הקשורה להתעללות שעלולה להפריע לטיפול.

כתיבת תגובה